Wondershare Video Converter Ultimate for Mac

Wondershare Video Converter Ultimate for Mac 10.0.6

Wszechstronny konwerter na Mac

Zalety

  • Jakość HD
  • Pobieranie z YouTube
  • Wypalanie DVD
  • Profile dla iPhone, PSP i innych urządzeń

Wady

  • Ograniczone możliwości edycji

Bardzo dobry
8

Wondershare Video Converter Ultimate for Mac to kompletne rozwiązanie do konwersji multimediów na Mac. Program pozwala przebrnąć przez wszystkie etapy konwersji audio i video. Jeśli potrzebujesz wszechstronnego konwertera, pobierz Wondershare Video Converter Ultimate for Mac.

Wondershare Video Converter Ultimate for Mac to prawdziwy kombajn. Za jego pomocą zgramy video lub audio z płyty DVD, skonwertujemy video do innego formatu, nagramy płytę z filmem, a nawet pobierzemy klip z YouTube. Program pozwala nawet zgrać (zripować) zabezpieczone DVD,

Wondershare Video Converter Ultimate for Mac pozwala także na podstawową edycję parametrów video, ale dostępne narzędzia są dość ograniczone. Program nie ma problemów z filmami w jakości HD i wspiera większość popularnych formatów. Szczególnie wygodna jest opcja konwersji video dla konkretnego urządzenia np iPhone, PSP itd. Program automatycznie dopiera wtedy rozdzielczość i pozostałe parametry obrazu.

Wondershare Video Converter Ultimate for Mac to narzędzie dla wszystkich oczekujących wszechstronności. Jeśli poszukujesz multimedialnego kombajnu na Mac, nie musisz już szukać.

Wondershare Video Converter Ultimate for Mac

Download

Wondershare Video Converter Ultimate for Mac 10.0.6

Opinie użytkowników o Wondershare Video Converter Ultimate for Mac